Yağ Lekesi Nası Çıkar?

Yağ Lekesi Nasıl Çıkar? Yağ lekesi çıkarılması çok zor olan lekeler kategorisinde dir. Bu yüzden elinizden geldiği kadar eviznizdeki eşyaların üzerine yağ dökmemeye dikkat edin. Özelliklede koltuk takımları üzerine dökülen yağ çok kötü leke oluşturuyor. Bu lekeler öyle bildiğiniz lekeler gibi değil. Bazı durumlarda hangi yöntemi uygulasanızda yine çıkmıyor. Hatta örneğin koltuk üzerinde oluşan yağ lekesi çıkmadığı için mecburen o koltuk takımınızı değiştirmek zorunda kalırsınız. Öyle ise yağ lekesi nasıl çıkar? Hiçmi çözümü yok bunun. Tabiki var. Koltuk üzerindeki yağ lekesi nasıl çıkar? Anlatmaya bu sorunun çözümü ile başlayalım. Nasılmı? Büyük bir kova içerisine iki üç litre u ekledikten sonra bunun üzerine tahmini olarak bir kğ limon sıkılır. Bildiğiniz gibi limon suyu yağla mücadele etmede önemli bir yardımcımız.
Bursa'da kayınvalidesi ve kızkardeşinin yanında kendisine küfür ettiği iddiasıyla kocasını öldüren genç kadın 15 yıl hapis cezası aldı.
 
Geçtiğimiz kasım ayında Bursa'nın Osmangazi ilçesinde meydana gelen koltuk yıkama olayda Elif Çırak (26), oğlu M. ve ziyaretlerine gelen kayınvalidesi ile baldızının önünde kendisine küfür edilmesine sinirlenip, 4 yıl önce evlendiği eşi Suat Kazım Çırak'ı sağ karın boşluğundan bıçakladı. Ağır yaralanan Çırak, kaldırıldığı Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olayın ardından Elif Çırak tutuklandı.Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakkında 'eşini kasten öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış müebbet talebi ile dava açılan iki çocuk annesi Elif Çırak, ilk kez hakim karşısına çıktı. Olay gecesini anlatan Çırak, "Ben telefonumu ne yaptın dedim. Oda, 'telefonu sattım' dedi. Uyuşturucu kullanıyordu. Bir defasında bana 'uyuşturucu almak yağ lekesi nasıl çıkar için seni satmadığıma dua et' dedi. Beni tutup, kafamı duvara vurdu. Sürekli şiddet uyguluyordu." dedi.
 
Çırak ifadesine şöyle devam etti: "Tartışmamız gece saat 02.00'ye kadar devam etti. Evde bulunanlar araya girip, bizi ayırdı. Bir süre sonra yine aramızda kavga çıktı. Yere yatırdı. 'Öldüreceğim' diyordu. Bir ara elinden kurtulup, mutfaktan bıçağı aldım. Elimdeki bıçağı görünce yine boğmaya kalkıştı. Bıçağı savurdum. Karnının sağ tarafına gelmiş." dedi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !