Nasıl Bir Koltuk Yıkama İstiyorsunuz?

Nasıl Bir Koltuk Yıkama İstiyorsunuz.?
Nasıl Bir Koltuk Yıkama İstaiyorsunuz? Koltuk yıkama hizmetlerinde müşterinin nasıl bir koltuk yıkama istiyorsunuz? sorusuna vercegi bir güzel cevap en iyi bir şekilde koltuk yıkama olmalıdır. Bizler koltuk yıkama hizmeti verirken karşıdaki indanın isteklerine değer vermemiz gerekiyor. Böylece iki tarafta memnun kalacsktır. Mutlu bir müşteri sürekli bir müşteri demektir. Nasıl bir koltuk yıkama istiyorsunuz? deyince inanın müşteri bundan çok memnun olacaktır. Kalabalık bir ortamda kullanılan koltuk takımları çok aşırı bir biçimde kirleneceğinden yıkama sırasında çok uğraştıracağından ilk önce nasıl bir koltuk yıkama yöntemi uygulamak için sormalısınız. www.koltukyikamaistanbul.net
13 Mayıs'ta Sebahat Akkiraz ve Erdal Erzincan ile İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konser öncesi rahatsızlanan Arif Sağ hastaneye kaldırıldı. Doktorların uyarısı ile konsere çıkmayan Arif Sağ, yerine oğlu Tolga Sağ'ı gönderdi.
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger de Arif Sağ'ı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiğini sosyal İstanbul koltuk yıkama medya hesabından açıkladı. Fazla kilolarıyla dikkat çeken 72 yaşındaki sanatçının neden hastaneye yattığının ayrıntıları ortaya çıktı
 
Halk müziğinin usta ismi Arif Sağ, geçen yıl eşi Yıldız Sağ'ı kanserden kaybetmişti. Arif Sağ da aynı koltuk yıkama İstanbul amansız hastalığa yakalandı. Akciğer kanseri teşhisi konulan Arif Sağ, pazartesi günü ameliyat olacak. Operasyonla Arif Sağ'ın sol lobundaki kanserli bölge alınacak.
Doktorların yaklaşık 1.5 yıl önce Arif Sağ'ı kanser riskine karşı uyardığı ancak usta sanatçının bu uyarıyı önemsemediği öğrenildi. Pazartesi günü ameliyat olacak olan Arif Sağ'ın moralinin ise yüksek olduğu belirtildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !