Koltuktaki Kan Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Kan Lekesi Nasıl Çıkar?
Koltuktaki Kan Lekesi Nasıl Çıkar? İstenmeyen olaylardan bazen insanın kendi başına gelirmiş derler. Koltuk temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı olaylar vardır. Bir kavga sırasında eli yarlanan birinin elindeki kan koltuk üzerine damladı. Hemde kan lekesi. Koltuktaki kan lekesi nasıl çıkkar? Aha işte size krall gibi bir soru. Bu sorunun cevabını nası vereceğinizi merak ediyoruz. İstanbul koltuk yıkama firmaları bu sorunun cevabını iyi biliyorlar. Bir zor iş olan koltuk yıkama işi genellikle bilmeyen biri tarafından yapılırsa koltuk takımı ölüp gidiyor.
Bülent Cankurt, bugün Günaydın'daki köşesinde Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'nın Eran Tapan'la evliliğinden olan kızı Melisa Tapan'ın şirketteki görevini yazdı.
İşletme bölümü mezunu olan Tapan'ın holding şirketlerinden dünyaca ünlü lastik markası Bridgestone'da koltuk yıkama çalışmaya başladığını belirten Cankurt, "Bridgestone ile çalışan şirketleri ziyaret edip lastiklerinden memnun olup koltuktaki kan lekesi nasıl çıkar? olmadıklarını soruyormuş. Melisa, müşteri memnuniyetini ölçmek için yaptığı bu ziyaretlerde kimliğini ise kesinlikle saklı tutuyormuş" ifadelerine yer verdi.
 
"Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'nın Eran Tapan'la evliliğinden olan kızı Melisa Tapan'ın, aile şirketi Sabancı Holding'de işe başladığını öğrendim. Richmond Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü mezunu olan kan lekesi nasıl çıkar? Melisa, holding şirketlerinden dünyaca ünlü lastik markası Bridgestone'da çalışmaya başlamış.
 
Üniversitede uluslararası ilişkiler okuyup ayrıca psikoloji eğitimi de alan Melisa Tapan, Bridgestone'da ne iş yapıyor biliyor musunuz? Duyunca siz de en az benim kadar şaşıracaksınız; müşteri ilişkilerinde çalışıyor.
 
Melisa, Bridgestone ile çalışan şirketleri ziyaret edip lastiklerinden memnun olup olmadıklarını soruyormuş. Melisa, müşteri memnuniyetini ölçmek için yaptığı bu ziyaretlerde kimliğini ise kesinlikle saklı tutuyormuş."

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !