Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar?
Koltuktaki Çay Lekesi Nasıl Çıkar? Koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar? Şeklinde bir soru karşısında işin uzmanı bildiklerini anlatır. Koltuk yıkama amıcına uygun bir şekilde yapıldığı taktirde koltuktaki çay lekesi çıkar. Çay lekesi nasıl çıkar? Eftelya koltuk yıkama koltuktaki çay lekesini çıkarma konusunda uzman bir firma. Bu tür lekeleri çıkaramayan firmalar bizden yardım talep etmektedir.  Koltuktaki çay lekesi lekenin oluşumundan kısa bir süre sonra çıkarılması gerekir. Koltuk yıkama sırasında oluşabilecek bir sorunda hemen uygulama yapılmalı. www.koltukyikamaistanbul.net
Manisa'da 1. Piyade Er Eğitim Tugayı'nda enfeksiyondan etkilenen 350 asker, çeşitli hastanelere kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Piyade Er Hüsnü Özel yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer enfeksiyon rahatsızlıklarından dolayı son 3 günde 350 askerin hastanelere sevk edildiğini açıkladı. Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki 1. Piyade Er Eğitim Tugayı'nda önceki gün koltuk yıkama İstanbul meydana gelen ve sebebi henüz tespit edilemeyen enfeksiyon nedeniyle Kırşehir'in Mucur nüfusuna kayıtlı Piyade Er Hüsnü Özel bu gece saat 01.40'da kaldırıldığı Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden askerin cenazesi, oğlunun Cuma günü yapılacak yemin töreni için gelen annesi Gülhan Özel tarafından askeri törenle İzmir Adli Tıp Kurumu'ndan teslim alındı. Koltuktaki çay lekesi nasıl çıkar? Hayatını kaybeden Özel'in babası Recep Özel'in 2 yıl önce pankreas rahatsızlığından dolayı hayatını kaybettiği öğrenilirken, cenazeyi teslim alan aile gözyaşlarına hakim olamadı. Kışlada yaşanan enfeksiyondan dolayı bir askerin de İstanbul koltuk yıkama Merkezefendi Devlet Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altında olduğu öğrenilirken, durumu ciddi olan 54 askerin de Manisa Devlet Hastanesi ve Merkezefendi Devlet Hastanesindeki tedavilerinin sürdüğü bildirildi. 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığında enfeksiyondan çok sayıda askerin etkilendiği ve Tugay Komutanlığı içindeki 5. Koğuşun revire çevrilerek doktor ve hemşireler tarafından birlik içinde de tedavilerin yapıldığı öğrenildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !