Koltuktaki Balık Kokusu Nasıl Gider?

Balık Kokusu Nasıl Gider
Koltuktaki Balık Kokusu Nasıl Gider? Hepimizin evinde balık yapılır. Geneliklede kışın yapılan balık yemeği evin içerisine istenmesede koku verir. Kış ndeniylede kapı pencere açılamadığı için evin her tarafı balı kokar. Helede koltuk üzerlerine öyle bir sinerki balık kokusu bir türlü çıkmak bilmez. Bu yüzden misafir bile kabul edemez duruma düşersiniz. Ya evde balık yapmayacaksınız yada yaparsanız bu kokuya katlanmak zorunda kalacaksınız. Ama artık korkmanıza gerek yok. Eftelya Koltuk Yıkama bu sorununuza çözüm buldu. O zaman koltuktaki balık kokusu nasıl gider? İyi kulak verin. Balık kokusu ktü değil ama yağ ile birleşince ortaya kötü koku çıkıyor. Şimdi yapmanız gereken ilk iş evde balık kızartcağınız zaman bir kap suya biraz su koyun. Suyun içerisine varsa elme sirkesi koyun. Elma sirkesi bulamazsanız üzüm sirkeside olabilir. Ve bu karışımı balık kızarttığınız ocağın bir gözünede bunu koyup kısık ateşte kaynamaya bırakın. Balık kızarttığınız sürece bu karışım ocak üzerinde kalarak kaynamaya devam ettsin. Sıra koltuktaki balık kokusu nasıl gider? sorumuza. İlk yöntem tabiki koltuk yıkama olarak aklınıza gelebilir. Koltuk yıkama yapmadan önce koltuk silme yöntemini uygulamak gerekir. Beyoğlu Tarlabaşı'nda bulunan Tatlıbadem Sokak'taki 4 katlı bir binanın en üst katındaki dairede çıkan yangında 3 çocuk hayatını kaybetti. İtfaiye ekipleri çıkış nedeni bilinmeyen yangını söndürdükten sonra daireye girdiklerinde korkunç manzara ile karşılaştı. 3 kardeşin cansız bedenleri aynı odada bulundu. Çocukların yakınları olay yerinde sinir krizi geçirdi. Yangının dört katlı bir binanın çatı katında, üç çocuk burada uyurken çıktığı belirtiliyor. Çocukların annelerinin Mardin'de olduğu, babalarının ve ablalarının da işe gittiği öğrenildi. Çocukların sobalı odada kilitli olarak bırakıldığı öğrenildi. İtfaiye aynı odada İsa (5), Abdurrahman (3) ve Vedat Şahin (2) 'in cansız bedenlerini buldu. Olayı duyarak eve gelen inşaat işçisi baba Ramazan Şahin ve aile bireyleri siniz krizi geçirdi.
İnşaat işçisi Baba Ramazan Şahin'in 16 çocuğunun olduğu öğrenirken ölen kardeşlerin çocuklar arasında en küçükler olduğu belirtildi.
Yangının olduğu daireye girmeye çalışan yakınları, polis ekipleri güçlükle sakinleştirdi. 3 küçük kardeşin cenazeleri incelemenin ardından evden çıkarılarak Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !