Koltuk Yıkamak İçin En İyi Deterjan Hangisi?

 

 
   
 
Koltuk Yıkamak İçin En İyi Deterjan Hangisi?  
Koltuk yıkamak için en iyi deterjan hangisi? Bu konuda yardımcı olabilecek bir çok koltuk yıkama firması varken en iyi cevabı bize Eftelya Koltuk Yıkama Firması verecektir. Çünkü yıllardan beri yaptığı koltuk yıkama işi sayesindehangi deterjanın daha iyi olduğunu onlar daha iyi biliyor. Seçici olacak bir koltuk yıkama hizmetinde en iyi deterjanı kullanıyorlar ki sonuçtan memnun kalınabilsin. Sonuçtan memnun kalınınca bu müşteriye iyi olarak yansımaktadır. Koltuk yıkamak için en iyi deterjan hangisi? sorusunun cevabını umarm ki almışsınızdır. 
İstanbul Beylikdüzü'nde yarı çıplak bir şekilde 8'inci katın penceresinden atlayarak intihara kalkışan kadını, sağır ve dilsiz olan kocası tutarak yukarıya koltuk yıkama  çekmeye çalıştı. Ancak kadın metrelerce yükseklikten düşerek yere çakıldı. Görenlerin ve görüntüyü çekenin dehşeti yaşadığı o anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.
Milliyet'ten Musa Kesler'in haberine göre, bu dehşete düşüren görüntülerin ardından ise bir dram çıktı. İntihar etmek isteyen Ayşegül G'nin 12 yıllık eşi ile zorla evlendirildiği, boşanmak istemesine rağmen aile büyükleri tarafından boşanmasına izin verilmediği ortaya çıktı.
 
Olay, dün saat 17.00 sıralarında Beylikdüzü Barış Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 38 yaşındaki Ayşegül G. binanın 8'inci katının penceresinden atlayarak intihar etmek istedi. Yarı çıplak bir şekilde pencereye çıkan kadın, koltuk yıkama buradan kendini sarkıtmaya başladı. Koltuk yıkamak için en iyi deterjan hangisi? O esnada kadının sağır ve dilsiz olan İstanbul kocası Ayhan G., eşini pencereden yakalayarak yukarıya çekmeye çalıştı. Dakikalarca eşini pencerede tutan adam, daha fazla dayanamayınca kadın metrelerce yükseklikten düşerek yere çakıldı.
 
İntihar etmek isteyen Ayşegül G'nin 12 yıllık eşi ile zorla evlendirildiği, boşanmak istemesine rağmen aile büyükleri tarafından boşanmasına izin verilmediği ortaya çıktı.
Fabrikada işçi olarak çalışan Ayhan G.'nin ifadesi işaret dili uzmanları yardımıyla alındı. Ayhan G. ilk ifadesinde eşinin psikolojik tedavi gördüğünü, intihar girişiminden önce moralinin bozuk olduğunu söylediğini belirtti.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !