Koltuk Yıkama Süresi

Koltuk Yıkama Süresi
Koltuk Yıkama Süresi

Koltuk yıkama süresi yıkanacak koltukların büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Genellikle 3 ile 5 saat sürenkoltuk yıkama süreleri vardır. Koltuk yıkamasürelerini belirlemede yol uzaklıkları ve çevre şartlarıda etkilidir. Koltuk yıkama süresi için tabiki koltukları yıkayanların büyük etkisi vardır. İstanbul koltuk yıkama firmaları yıkama sürelerini genellikle 1-2 saaat fazla tutarlar. Bu süre farkında koltuk yıkama işi erken biterse buda müşteri için kardır. Koltuk yıkama için süre çok önemli bir konudur. Bu süreyi iyi kullanmak gerekir. 

Edirne'nin Keşan ilçesinde 30 yaşındaki O.B., iddiaya göre aldığı sentetik uyuşturucu maddesi bonzainin etkisiyle, kullandığı kamyonun direksiyon hakimiyetini kaybederek bu sabah General Muzaffer Alankuş Kışlası'nın duvarına çarptı. Kazada şans eseri ölen ve yaralanan olmazken, kamyondan güçlükle indirilen O.B., polis tarafından gözaltına alındı.
 
Olay, bugün saat 10.30 sıralarında, İspat Cami Mahallesi Paşayiğit Caddesi üzerindeki General Muzaffer Alankuş Kışlası önünde meydana geldi. Paşayiğit Caddesi'ni kullanarak, çarşı merkezinden Kurtuluş Caddesi yönüne giden ve madde bağımlısı olduğu iddia edilen O.B. yönetimindeki 22 RP 894 plakalı kamyon, sürücüsünün aldığı koltuk yıkama istanbul bonzainin etkisiyle fenalaşarak direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu General Muzaffer Alankuş Kışlası nizamiye kapısının duvarına çarptı. Nizamiyenin duvarı ve panoları yıkılırken, kazada şans eseri ölen ve yaralanan olmadı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Kazanın ardından araçtan inmek istemeyen sürücü O.B., polis tarafından koltuk yıkama güçlükle çıkartılarak gözaltına alındı. O.B.'nin yapılan üst aramasında cebinde bir miktar bonzai ele geçirildi. Keşan 4'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili Albay Ersin Kaya ve İlçe Emniyet Müdürü Göksel Demiralp de olay yerine gelerek bilgi aldı. Kamyon, polis ve askeri yetkililerin incelemesinin ardından otoparka çekildi. Soruşturma sürüyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !