Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk Yıkama İstanbul
Koltuk Yıkama İstanbul Koltuk yıkama İstanbul ilinde vaz geçilmez hizmet sektörlerinden birirsi olmuştur. Bu hizmet herkesin işine gelen bir konudur. Koltuk yıkama konusunda bir çok firmanın olmsasına rağmen bu işte kendini geliştirenler ön plana çıkmaktadır. Koltuk yıkama İstanbul gibi büyük bir şehirde yapılınca dürüst ve güvenilr bir şekilde çalışmak gerekir. Eftelya Koltuk Yıkama Firması olarak biz bu miyonu üstlenmiş vaziyetteyiz. İnsanlar bir hizmet alırken bunda en iyisini almayı beklerler. Önemli olan bu güveni kazanmak için elinden geleni yapmak içindir. Bunu sağlayan diğer bir koltuk yıkama firması da Stil Koltuk Yıkama Firmasıdır. Stil koltuk yıkama firması da kendisini geliştirmiş anlamında dır.
Usta oyuncu Bülent Kayabaş'ın yakın arkadaşı Ali Poyrazoğlu, son günlerine kadar Kayabaş'ın yanındaydı. Poyrazoğlu, "Usta oyuncunun son arzusu Bodrum'a gitmekti" dedi.
Bülent Kayabaş'ın 38 yıllık arkadaşı Ali Poyrazoğlu, 'Duymayan Kalmasın' programına yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kanserdi. En son cumartesi günü gördüm, bilinci kapanmıştı. Oğlu İngiltere'den gelmişti. Hayali yazın Bodrum Akyarlar'a gitmekti."
Kayabaş'ın cenazesini almak için koltuk yıkama istanbul hastaneye eşi Selma Kepekli Kayabaş, oğlu Ümit Kayabaş ve eski eşi oyuncu Nur Sürer geldi. Ünlü oyuncunun eşi Selma Kayabaş, "Sabah 06.00'da kaybettik. Bizi artık tanımıyordu. Yarı bilinci yoktu. En son dün konuşabildik doğru dürüst. 24 yıldır beraberdik" ifadelerini kullandı. Nur Sürer ise "Tedavi görüyordu. Esasında Pazar gününe kadar iyiydi. Acı çekmedi en azından" dedi. Oğlu Ümit Kayabaş, "Birçok kişinin sevdiği bir insandı zaten, çok neşeli, komikti. Son günlerinde de çok güldü, insanları da çok güldürdü. Bekliyorduk zaten, hastanede çok net bir şekilde bizi süreçten haberdar etti. Herkese baş sağlığı diliyorum" dedi. Ailesi ve yakınlar daha sonra Kayabaş'ın cenazesini hastaneden alarak ayrıldı. Kayabaş Cuma günü Teşvikiye Cami'inde kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedileceği öğrenildi.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !