İstanbul'da En İyi Koltuk Yıkama Firması Hangisi?

istanbulda en iyi koltuk yıkama firması
İstanbul'da En İyi Koltuk Yıkama Firması Hangisi?

İstanbul'da en iyi koltuk yıkama firması hangisi diye soran birine verebileceğiniz en güzel ve en doğru cevap tabiki Eftelya Koltuk Yıkama Firması dır. Çünkü yaptığı işte izman çalıştıran ve u çalıştırdığı ustalar tek sertifikalı profesyonel koltuk yıkama uzmanlarıdır. Koltuk yıkama sırasında bir koltuğa nasıl davranılacğını, koltuk yıkamaya nereden başlanacağını, koltuk yıkama sırasında hangi yöntemleri uygulayacağını en iyi bilen bu firma çalışanlarıdır. Bu şartlarda doğal olarak İstanbul'da en iyi koltuk yıkama firması hangisi denice bu firma aklımıza geliyor.

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı tatil cenneti Çıralı, sahile çok yakın bir bölgede kayalıklar arasından sızan metan gazının yüzeyde hiç sönmeden yüzyıllardır yanmasıyla da meşhur. Her yıl yerli ve yabancı binlerce ziyaretçinin akınına uğrayan ve yeraltından sızan gazın birçok noktada yüzeyde alev alev yandığı Yanartaş'ın, Chimera olarak adlandırılan mitolojik bir canavarın ağzından çıkan alevler olduğu da hikaye ediliyor. Asırlardır sönmeyen bu ateşin sırrını çözmek için hem yurtiçi hem yurtdışından bilim insanları bölgede koltuk yıkama araştırma ve inceleme çalışmalarını sürdürüyor.
 
Bölgede incelemeler yapan Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Fuzuli Yağmurlu, Chimera'nın kendiliğinden yanan ateş anlamında antik dönemlerden beri bilinen bir bölge olduğunu ve kutsal kabul edildiğini söyledi. Kendiliğinden yanan ateşin doğalgaz sızıntısı sonucu meydana geldiğini İstanbul'da en iyi koltuk yıkama firması belirten Prof. Dr. Yağmurlu, Bu bölgede doğalgaz emaresi varmış ve antik dönemlerde yıldırımların, şimşeklerin etkisiyle belki o dönemlerdeki insanların etkisiyle yanmaya başlamış. Tabi bu ateş bu bölgede çok önemli bir doğalgaz sızıntısının olduğunu gösteriyor. Bu, büyük olasılıkla halı yıkama yer altındaki bir doğalgaz yatağından yeryüzüne sızan gazın oluşturduğu bir sızıntı. Yer altındaki doğalgaz, basınçlı halde yatağından kayaların çatlakları boyunca sızarak yüzeye kadar ulaşıyor. Bu şekilde ateş olarak görebiliyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !